NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

TOAPARFÜÜM (BLUE NIGHT)

18.90 €

 Aromatic 89 toaparfüümid lõhnavad eriti luksuslikult ja eksklusiivselt, meenutades oma värskuselt ja vürtsikuselt tõeliselt häid meesteparfüüme. Mustade ja valgete pulgakestega toaparfüüm on stiilses minimalistlikus klaaspudelis ning valikus on mitmeid erinevaid lõhnu.

"Blue night" on õrnalt magus ja tsitruseliselt värske kodulõhn, mis on ühtlasi ka pisut vürtsikas ja vanilline. Keeruline kirjeldada, kuid lõhnab i-me-li-selt!

Ülemised noodid: bergamott-sidrun, vaarikas, karamell ja apelsin
Keskmised noodid: maikelluke, jasmiin ja kaneel
Alumised noodid: vanill, muskus ja kašmiir


Tootjapoolne kasutusjuhend:

Avage pudelike ja pistke sellesse pulgakesed. Pudelikesse kastetud pulakesed levitavad aroomi naturaalsel viisil. Iga paari päeva järel pöörake pulgakesed ümber.

Hoidke pudelikest kohas, kus ei ole ümberminekuohtu. Lõhnavedelikku sisaldavat pudelikest ärge asetage plastist, värvitud ja lakitud pinnale. Vedeliku väljavalgumise korral puhastage see viivimatult. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma, nahale ja riietele. Allaneelamise kohal pöörduda arsti poole. Hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, sädemetest, leegist või muudest süttimisallikatest. Mitte suitsetada. Hoida hästi ventileeritavas, jahedas kohas. Kehtib 12 kuud alates avamise päevast.

Tootja: UAB "OLD LT", Aromatic 89, Leedu.