NB! Kukupesa.ee kasutab vähesel määral küpsiseid. Meie privaatsuspoliitika kohta loe täpsemalt siit.

TOAPARFÜÜM (FANTASY)

18.90 €

Aromatic 89 toaparfüümid lõhnavad eriti luksuslikult ja eksklusiivselt, meenutades oma värskuselt ja vürtsikuselt tõeliselt häid parfüüme. Mustade ja valgete pulgakestega toaparfüüm on stiilses minimalistlikus klaaspudelis ning valikus on mitmeid erinevaid lõhnu.

"Fantasy" on Aromatic 89 valikust kõige magusam ja naiselikum kodulõhn. Kui eelistad kanda just magusamate nootidega parfüüme, on "Fantasy" sulle kindlasti meeltmööda!

Ülemised noodid: tsitrusviljad, õun ja virsik
Keskmised noodid: jasmiin, maikelluke, heliotroop ja roos
Alumised noodid: valge muskus, vanilje, merevaik, patšuli ja seeder

Kui soovid hajusamat lõhna, võid kaasasoleva kuue lõhnapulga asemel sisestada vaid kaks-kolm ja lõhnatugevust seeläbi ise reguleerida.

Tootjapoolne kasutusjuhend:

Avage pudelike ja pistke sellesse pulgakesed. Pudelikesse kastetud pulakesed levitavad aroomi naturaalsel viisil. Iga paari päeva järel pöörake pulgakesed ümber.

Hoidke pudelikest kohas, kus ei ole ümberminekuohtu. Lõhnavedelikku sisaldavat pudelikest ärge asetage plastist, värvitud ja lakitud pinnale. Vedeliku väljavalgumise korral puhastage see viivimatult. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma, nahale ja riietele. Allaneelamise kohal pöörduda arsti poole. Hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, sädemetest, leegist või muudest süttimisallikatest. Mitte suitsetada. Hoida hästi ventileeritavas, jahedas kohas. Kehtib 12 kuud alates avamise päevast.

Tootja: UAB "OLD LT", Aromatic 89, Leedu.